אטרקציות לאירועים - לתת את הערך המוסף

כל אירוע באשר הוא דורש תכנון נרחב וחשיבה מחוץ לקופסא. העניין שהוא שהסיסמאות הללו אולי נשמעות טוב אבל לרבים מאיתנו קורה שיוצא לנו לארגן איזה אירוע אם זה בר מצווה בבית,אירוע של החברה או כל אירוע משמח אחר ולא תמיד אנו מבינים מה רוצים מאיתנו. אז בואו נבין איך אטרקציות הופכות למפתח להצלחת כל אירוע ברמת ההנאה והסיפוק.


 

האם אנחנו בכלל  צריכים אטרקציות לאירוע

 

בתור מפיק אירועים,הרבה אנשים שואלים אותי אם הם בכלל צריכים אטרקציות באירוע שלהם. העניין הוא שלעשות אירוע ללא שום אטרקציה מיוחדת זה קצת כמו לאכול פיתה ללא שום מילוי,זה יכול לעבוד אבל זה לא ירגש ולא יעניין אף אחד. האטרקציות יכולות להיות שם כולל להמון המון אפשרויות בתחומים רבים וסוגים שונים של אירועים שתכף ניגע בהם אבל חשוב שנבין שהמהות של כל אטרקציה באשר היא זה לתת את הערך המוסף עבור האורחים ולהפתיע ץ.אותם אם דברים שירגשו אותם או יגרמו להם להתלהב ולהנות.
 

להתאים את האטרקציה בצורה חכמה

 

חשוב מאוד להשקיע באטרקציה,זה חשוב עד כדיך כך שאם אין תקציב מיותר עדיף לחסוך בעלויות של אולם יקר על מנת להשאיר כסף לדברים שיותר עובדים על הרגש שהם האטרקציות כמובן.אך לא נספיק שנדע כמה כסף יש לנו אלא חשוב שנדע איך להשתמש בו,כי אם אנחנו חוזרים לדימוי של הפיתה הריקה,אם החלטנו שאנחנו ממלאים אותה בשווארמה עדיף שלא נגיש את זה באירוע של כנס הטבעונות הישראלי. אז כנראה שכבר את הדימוי והבנתם שיש קשר הדוק בין התאמה נכונה של אטרקציה לסוג האירוע והאוכלוסייה באירוע לבין רמת ההשפעה של האטרקציה.

לדוגמא,באירוע שהפקנו לילד חמוד שחגג בר מצווה בביתו,נאמר לנו שהילדים בכיתה מאוד אוהבים פורטנייט ומשחקי וידאו ולכם הצענו להם לקחת אטרקציית משחקים וירטואלים שאותם הצבנו בעמדות שונות והחברים של חתן השמחה התלהבו מאוד כשראו מה חיכה להם 

סוגי אטרקציות לאירועים
ישנם שונים של אטרקציות לאירועים שאף הם נחלקים ע"פ קטגוריות שונות. לדוגמא בתוך אטרקציות לבר מצווה שזה נושא בפני עצמו תוכלו למצוא אטרקציות שונות כמו משחקי שולחן או לונה פארק,מולטימדיה וכדומה. אטרקציות לחתונה זהו תחום בפני עצמו ותוכלו למצוא שם אטרקציות שמתאימות לחופה,לרחבת הריקודים,אטרקציות לקבלת פנים וכו'.
התחום האהוב עלינו הוא אטרקציות לאירועי ספורט בו אנו בשוונג אירועים מציגי את
מתנפחי הוויפאאוט המיוחדים שלנו או מגלשות מים אקסטרים שהפכו ללהיט בארצנו הקטנה לאחר שכבשו את ארה"ב.