4 אטרקציות מומלצות לבר מצווה בבית

אז ברכות!! הילד הגיע למצוות והחלטתם שאתם לא הולכים להצטרף לרשימה הכל כך ארוכה של הורים שהוציאו סכומי עתק על השכרת אולם אירועים להפקת אירוע בר מצווה מושקע. בהנחה ויש לכם בבית חצר גדולה האפשרות להפקת אירוע בר מצווה לילד בבית היא ריאלטית,נכונה ואפילו מומלצת משום שבכסף שחסכתם על אולם האירועים תוכלו להשקיע באירוע עצמו ועוד כנראה שיישאר לכם עודף.

 

 

 

השכרת שולחנות משחק

 

אחד הטרנדים החזקים ביותר בשנים האחרונות בתחום הפקת האירועים לילדים. שולחנות ביליארד סנוקר והוקי קרח אשר מתאימים גם לילדים וגם למבוגרים שמצאו עצמם באירוע לפעמים בעל כורחם. שולחנות משחק לרוב הם קומפקטים וניתן לאסוף אותם גם עצמאית ובכך לקבל אטרקציה מהנה במחיר זול יחסית.

 

 

 

 

 משחקים וירטואלים

 

 

ב2019 אין צורך להסביר את היכולת של משחקים וירטואלים להעסיק את ילדינו,לפעמים באופן מטריד.

בעידן שבו הגאדג'טים ומשחקי הוידאו הם חלק ניכר משגרת היום של ילדינו אין ספק שהמשחקים הוירטואלים באירוע גורמים להתלהבות ושמחה הקרב הילדים.

 

 

 

אומן על חושי

 

זה הזמן להכיר לילדים את עולם המסתורין והאשליות.כאשר אנו מזמינים מופע קוסם או אמן על חושי אנו בעצם מספקים עניין גדול גם בקרב הילדים וגם בקרב המבוגרים באירוע. מופע טלפתיה הוא לרוב מצחיק ומדהים כאחד וגורם לתחושת אפקט הWOW ואין דבר שהילדים יותר אוהבים מסקרנות והתפעות

 

 

מתנפחים

 

מתנפחים הם אטרקציה מצוינת עבור ילדים עד גיל 13. כיום ישנם מתנפחים מיוחדים אשר משלבים מסלולים ומכשולים ומהווים דרך מצוינת עבור הילדים להשתולל,לקפוץ וליהנות.האנרגיה המרובה שישקיעו הילדים במתקנים המתנפחים יעלו את רמת ההתרגשות וההנאה שלהם מהמשך האירוע.אחד הטרנדים החמים היום בעולם הוא מתנפחים עם מגלשות מים לכן ניתן לציין בהזמנה או בוואטס אפ של הורי הכיתה להגיע עם בגד ים להחלפה על מנת שהילדים יוכלו להינות גם מהמתקן הזה