אטרקציות מיוחדות לבר/בת מצווה - מאירוע נחמד לאירוע מדהים

שאנחנו מארגנים אירוע עבור ילדינו , לפעמים אנו מוצאים את עצמנו שוברים את הראש איך נשדרג את האירוע בצורה הטובה היותר כדי שנוכל לשמח את ילדינו ואת חבריהם  ? איך נהיה יצירתיים ומקוריים ? בואו לגלות אילו אטרקציות פשוטות ומקוריות הם הלהיט של השנים האחרונות בקרב ילדים ובני נוער


 

אז אילו אטרקציות מתאימות לבר מצווה ?

קונסולות משחק וסימולטורים - נו בחייכם, מדובר בילדים וילדות בגילאי 12-13 . אין דבר שיעסיק וישמח אותם יותר מעמדות של משחקים וירטואליים עם המשחקים החדישים ביותר בשוק. ניתן לשלב גם משחקי מציאות מדומה או נהיגה וירטואלית ובינינו, גם המבוגרים הולכים להנות מהמשחקים האלה.

 

שולחנות משחק  - כל שולחנות המשחק למיניהם . משחקי כדורגל שולחן הוקי אוויר סנוקר וכו'.

טרמפולינות ומתנפחים - מתקנים מתנפחים מאתגרים עם מסלולים מיוחדים אשר יגרמו לילדים לקפוץ ולהשתולל!  עצם הפעילות הספורטיבית מעלה את רמת השמחה והאנרגיה של הילדים. ישנם סוגים רבים של מתנפחים לאירועים ויש כמובן להתייחס לחלל שיש ברשותנו לנצל שכן ישנם מתנפחים למתחמים קטנים יותר וכאלה למתחמים גדולים יותר

 

תחנות קליעה - מגוון מתקני קליעה מעוצבים ומגניבים ייתנו אווירה של לונה פארק או סופרלנד . כמובן שגם המבוגרים יכולים להשתתף באטרקציה המגניבה! מדובר באטרקציה לאירוע גדול בסגנון פארק שעשועים וגם כאן יש להתחשב בגודל המקום.
 

מה החשיבות של אטרקציות מיוחדות לאירוע ?

כשאנו עושים אירוע לאחד מילדינו, המטרה העליונה היא לשמח אותו ולגרום לו להיות מאושר.

ככל שנהיה יצירתיים יותר התגובות לאירוע יהיו טובות יותר והמחמאות לא יאחרו להגיע מצד שאר הילדים, דבר שיסב לו אושר רב . 

לסיכום

 

אחרי שהבנו אילו אטרקציות הולכות היו באירועי בר/בת מצווה כל מה שנשאר הוא להתאים את האטרקציות בהתאם למוזמנים והלוקיישון כמובן. שוונג מספקת אטרקציות לכל סוגי האירועים כבר מעל 20 שנה ונשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה/מענה/בקשה.