עגלות אוכל להשכרה

עגלות אוכל להשכרה

מתכננים פעילות כיפית, מסיבת יום הולדת או כל אטרקציה אחרת לילדים? אל תשכחו את האוכל! השכרת דוכני מזון היא פתרון יעיל, מסודר ובהחלט טעים לילדים רעבים.

הכל כלול

כל מי שמתכנן פעילות לילדים, מכל סוג, גודל ומיקום, מתחבט בנושא המזון שיש להכין לילדים. האם להביא מהבית? האם כל אחד 

??מביא איתו משהו? והאם זה יספיק בכלל לכולם 

הפתרון הנוח ביותר, שייתן מענה מקיף ואיכותי לכל השאלות האלו הוא עגלות אוכל 

כל פעילות או אירוע כרוכים בהוצאת אנרגיה רבה שפותחת את התיאבון ומגבירה אותו. הילדים משחקים, משתתפים באירוע שתוכנן  ובשלב מסוים מבקשים לאכול. ולא רק לאכול, אלא דברים שהם אוהבים ומתחברים אליהם .

עם עגלות מזון אפשר להיערך מראש ולהזמין סוגי מזון שילדים יאכלו בשמחה, למשל, נקניקיה בלחמנייה, המבורגר, פיצה    וכדומה.  היתרון הבולט הוא שאין מגבלה ואם ילד רוצה עוד פיצה או עוד המבורגר הוא יוכל לקבל אותם ללא תשלום נוסף, ומבלי שאתם תתחבטו במחשבה אם הזמנתם מספיק מגשי פיצה. מעבר לחסכון בעלויות, שהופכות להיות גבוהות אם מזמינים כמות אוכל, כשמשכירים עגלות אוכל לא נדרשים להוסיף עליה עוד, עגלת המזון מאפשרת לכם שקט נפשי, לדעת שיש מי שדואג לאוכל חם, טרי וטעים ובעיקר, שיש מספיק לכולם, ואפילו לתוספות. כמו כן תוכלו לחשב מראש מה העלויות הנדרשות בניגוד לאוכל שמזמינים במקום והמחירים יכולים "להפתיע אתכם

?מה אוכלים

מה לא? קיימים סוגים רבים ומגוונים של דוכני מזון לאירועים, החל מאירועים למבוגרים עם אוכל מתוחכם ומגוון, כמו מנות בשריות, פסטות, סלטים, מנות חלביות, אוכל רחוב מיוחד וכדומה, ועד לדוכני מזון לילדים, שאוהבים להוציא אנרגיה, נהנים בפעילות שתוכננה להם ובזמנם החופשי ניגשים לעגלת המזון, שם עומד לרשותם איש צוות מקצועי שמרכיב להם את המנה, את התוספות ומה שירצו. באותה המתכונת אפשר להזמין גם עגלת קינוחים שילדים אוהבים, למשל גלידות, עוגות, כדורי שוקולד, קרפ ועוד וכמובן, שתייה, שחשוב להקפיד עליה, במיוחד בימים חמים וגם אם הפעילות מתקיימת במקום ממוזג.

השכרת דוכני מזון פותרת לכם את ההתלבטות של התקציב. אתם יודעים מראש כמה יעלה להשכיר אותה, את סוג האוכל והידיעה שיש מי שמביא את העגלה עם האוכל, מתפעל אותה ודואג לילדים ובסיום האירוע אוסף הכל, מנקה ומפנה את העגלה ממקום האירוע