אטרקציות לאירועים באור יהודה והסביבה

אירוע בלי אטרקציה זה כמו פלאפל בלי טחינה ,אפשר להעביר את זה אבל זה נשאר יבש ולא זורם כמו שצריך.אטרקציה תפקידה להכניס חיים באירוע ולתת לו את הערך המוסף ולהפוך אירוע בינוני לאירועי בלתי נשכח שייחרט בליבם של המשתתפים

 

 

 

התאמת אטרקציה לאופי האירוע והמשתתפים

 

אחד מעקרונות היסוד של כל חברת הפקת אירועים היא שכל אטרקציה היא מעולה בהנחה ןמתאימים אותה לקהל הנכון. אנו צריכים להבין מי הוא קהל היעד המרכזי באירוע,מה הלוקיישן של האירוע ומהי כמות המשתתפים וככל שנדע יותר פרטים ככה נוכל לבחור אטרקציה מתאימה יותר. אנו צריכים לקחת בחשבון את התקציב מראש ולשלב את האטרקציה באופן אותנטי במהלך האירוע 

 

 

 

 

ימי גיבוש לעובדים באור יהודה

 

 

כאשר אנו מדברים על ימי גיבוש לעובדים באור יהודה ההמלצה היא לבחור אטרקציות ספורטיביות ומאתגרות אשר יוצרות אחווה ושיתוף פעולה בין עובדי הארגון ומייצרות אווירת תחרות ספורטיבית והרבה עניין. זה גם הזמן לבדוק מי האתלט של החברה,מי העצלן ומי מתבכיין על כל דבר. במידה ויום הגיבוש הוא בחוף הים ניתן גם להפיק יום ספורט אתגרי בים עם מתנפחים מיוחדים למים ומגוון משחקים לחוף הים.

 

 

 

מתפנחים לילדים באור יהודה והסביבה

 

 

איך אפשר לחגוג אירוע ילדים באור יהודה ללא מתקנים מתנפחים ? ילדים אוהבים לקפוץ ולהשתולל ואין כמו מתקן מתנפח המתאים לילדים  על מנת להסב להם את האושר הזה. מתקנים אלו מגיעים במספר צורות וגדלים כאשר אפשר להשכיר מתקן מתנפח המתאים לילדים עד גיל 6 ועוד 2 מתקנים אשר מתאימים לילדים גדולים יותר וזאת על מנת ליצור מחיצה והפרדה בין הילדים הגדולים יותר אשר מתפרעים וקופצים לבין הילדים הקטנים.

 

 

 

מתקני סופר נינג'ה באזור המרכז

 

מי מאיתנו לא רוצה למצוא את הנינג'ה שבו? בואו ליהנות ממתקני נינג'ה מאתגרים בו תבחנו את היכולות האתלטיות והפיזיות שלכם. המתקנים מתאימים לכל הרמות וישנו צוות מיומן אשר מלווה אתכם בכל רגע ורגע.