ניהול אירועים ושילוב האטרקציות הנכונות לפי סוג האירוע

בימנו, כולנו רוצים שהאירוע שאנחנו מפיקים, מארגנים ומתכננים, אירוע מושקע עם המון מחשבה שאנו מקדישים, יהיה מוצלח על כל המשתמע מכך. אנו בוחרים את הלוקיישן המושלם עם האווירה הכי מיוחדת, מחליטים על תפריט מגניב שיתאים לכולם בשילוב משקאות איכותיים, בוחרים בקפידה את הספקים ואנשי המקצוע שילוו אותנו לאורך כל התהליך וכמובן, חושבים על המוזיקה, העיצוב, התפאורה… אירוע הוא אחד התהליכים הכי מושקעים והוא דורש זמן, מחשבה וכן…גם כסף.

 

יחד עם זאת, אם נחשוב על זה ממש לעומק, נגלה שאף אירוע לא משיג את המטרות שלו אם אנחנו לא משקיעים בתהליך הבחירה של האטרקציות. בשנים האחרונות, אטרקציות הפכו לחלק בלתי נפרד מאירועים כמו חתונות, בר מצווה, בת מצוות, ימי הולדת, ימי גיבוש וימי כייף לעובדים, תערוכות כנסים ומסיבות מסוגים שונים.

 

מה התפקיד של האטרקציות באירועים?

  1. ליצור אינטרקציות ושיתופי פעולה בין האורחים.

  2. להפוך את האירוע לצבעוני, מגוון ומעניין, משהו שהוא קצת יותר מרק מוזיקה, ברכות וריקודים.

  3. להבליט את הקונספט של האירוע.

  4. להפוך את האירוע לכייפי ומיוחד.

 

יש כל כך הרבה סוגי של אטרקציות לאירועים כמו למשל אטרקציות צילום כמו הגרין בוקס, מגנטים אטרקציות תלבושות מגניבות, ספא בתוך האירוע, אטרקציה של אביזרים זוהרים, מתנפחים, פעילויות אמנות לילדים מסוגים שונים או אפילו חדרי בריחה אותם אנו מפיקים בתוך האירוע עצמו. השאלה היא איך בוחרים את האטרקציות הנכונות מבלי להעמיס יותר מדי? התשובה היא על ידי ייעוץ של בעלי מקצוע, חברות ניהול והפקות אירועים!

 

אז איך בוחרים אטרקציות?

ובכן, בשלב הראשוני חשוב לשים דגש על סוג האירוע ומה המטרה שלנו. בשונה מחתונה למשל, שם נרצה להנציח את האירוע עם תמונות מדליקות, באירוע קונספט כמו יום גיבוש לעובדים בחברה, המטרה שלנו תהיה גיבוש ולכן נבחר במשהו מגבש שיוצר שיתוף פעולה בין כולם כמו סדנת ODT בטבע או אפילו רכיבה משותף על סוסים. אחרי שהגדרנו את סוג האירוע ואת המטרות של האטרקציות, חשוב להבין פחות או יותר כמו מוזמנים יש לנו וכמה אנשים אנחנו חושבים שיקחו חלק באטרקציות הללו.

 

לפעמים אנחנו בוחרים אטרקציות לחתונה אבל אחוז גבוה מהמשתתפים הם מבוגרים ולכן חשוב להתאים את האטרקציות לקהל הצעיר. אם יש הרבה ילדים באירוע, חשוב ללבחור אטרקציות שמתאימות גם להם ויעסיקו אותם.

 

חברה להפקת אירועים - הדרך הטובה והמוצלחת ליצור אירוע בלתי נשכח

מומלץ להיעזר בחברת הפקה המתמחה בארגון והפקה של האירוע אותו אתם מפיקים באופן ספציפי. הסיבה לכך היא משום שלחברות כאלה יש המון רעיונות מגוונים והן יודעות לבנות את האירוע בצורה מיוחדת ולהתאים את האטרקציות השונות באופן ספיציפי. בנוסף, לחברות הפקה יש גם את הקשרים הנכונים והן יכולות לסייע לנו בתהליך, שלב אחר שלב ואף להוזיל עבורנו את העלויות בעשרות אחוזים.