רעיונות לשדרוג ימי ההולדת של הילדים

"GO BIG OR GO HOME"  ובתרגום חופשי: לכו בגדול או לכו הביתה, זהו מוטו שמלווה לא מעט הורים כאשר הם מתכננים את מסיבת יום ההולדת של ילדיהם. אם גם אתם מחפשים רעיונות לשדרוג ימי ההולדת של הילדים, אין ספק שהגעתם למקום הנכון.

להפיק מסיבת יום הולדת זו לא משימה קלה, במיוחד כאשר יש לכם רף גבוה שאתם צריכים לעמוד בו. למרות שבבסיס של כל ההפקה עומד הרצון הפשוט: ליצור מסיבת יום הולדת כיפית, זו פשטות שמלווה באתגרים לא פשוטים, החל בבחירת האוכל ועד חשיבה על רעיון שילווה את המסיבה וייקח אותה צעד אחד קדימה. אז אולי אנחנו לא יכולים לעזור לכם לתכנן ולהפיק בפועל, אבל מה שכן יכולים לעשות הוא להציע כמה רעיונות למסיבת יום הולדת משודרגת שמעלה את הרף באלפי מונים.

מתנפחים לילדים

מתנפחים לילדים זו תמיד הצלחה, בכל עונות השנה, ויש כל כך הרבה סוגים של מתנפחים לבחירה בהתאמה לסוגים שונים של ימי הולדת ולמשתתפים בטווח רחב של גילאים. עליכם רק להחליט מה הכיוון שאתם מחפשים. את המתנפחים כדאי קודם כל לבחור בהתאמה לגילאים של הילדים שמשתתפים במסיבה, כי ישנו הבדל מהותי בין בחירת מתנפחים לילדים קטנים לבין מתנפחים לבני נוער. בנוסף תוכלו גם לבחור מתקנים בהתאם לקונספט של יום ההולדת. אם זאת יום הולדת ספורטיבית תוכלו לבחור במתנפחי ספורט משחק, אם זו יום הולדת קיצית תוכלו לבחור במגלשות מים או מתנפחים צפים לבריכה וכן הלאה.

מתקני נינג'ה לילדים

נינג'ה ישראל היא אחת מתכניות הטלוויזיה שסחפו אחריהן מדינה שלמה. התכנית צברה לה הצלחה מסחררת וכמעט שאין ילד או בן נוער שלא מדמיין את עצמו צולח את האתגרים ועובר את כל מסלול המכשולים בלי בעיה. אז כדי לספק את יצר הנינג'ה שקיים בכל אחד ואחת מאתנו, ועל מנת לאפשר לילדים לבחון מהו קצה גבול היכולת שלהם, תוכלו להביא היישר אל יום ההולדת של ילדיכם מתקני נינג'ה, הלהיט החם ביותר בקרב ילדים ובני נוער. כמובן שעם המתקנים מגיע גם צוות מיומן שאחראי על הבטיחות של המשתתפים, מה גם שהמתקנים מותאמים במיוחד לילדים ובני נוער ומגיעים בדרגות קושי שונות.

הפעלות לימי הולדת

רעיון נוסף שיעזור לכם להקפיץ את האווירה, להקטין את המעורבות שלכם ולהבטיח למשתתפים חוויה שלא ידעו כמותה הוא הפעלות לימי הולדת. עם מפעילים מקצועיים אינכם צריכים לטרוח, להכין משחקי חברה, להפעיל קבוצה ענקית של 30 וכמה ילדים וכיוצא בכך. אתם יכולים להתרווח, לשבת    וליהנות עם המוזמנים שהגיעו למסיבה והמפעיל יעשה את מה שהוא יודע לעשות הכי טוב: להפעיל את הילדים באהבה

ישנם סוגים שונים של הפעלות לימי הולדת ואם אנחנו כבר באווירת ספורט ואקסטרים אז הנה כמה רעיונות שיעלו את המורל וגם את האדרנלין: מסיבת לייזר עם תפאורה מרהיבה, אולימפיאדת ילדים, הפעלת הישרדות או המרוץ למיליון, הפעלת יום הולדת אוטו ספיד ועוד