אילו סוגי מתקנים מתנפחים קיימים?

שמעלים את המילה מתנפחים רובנו חושבים על אותם מתנפחים לילדים בימי ההולדת כאשר ההורים יושבים בפתח המתקן ומחכים שהקפיצות הבלתי פוסקות ייגמרו. אך עם השנים התפתחו סוגים מגוונים של מתנפחים המתאימים גם למבוגרים ולסוגי אירועים שונים ומגוונים.

אילו מתקני מתנפחים קיימים? לאיזה אירוע זה מתאים? ולמה אתם חייבים להכיר אותם?

כל זה במאמר הבא


 

מתנפחים לילדים עד גיל 6 

מדובר בטרמפולינות מעוצבות עבור ילדים בעיצובים מגניבים. מתנפחים בטיחותיים ומהנים אשר יעסיקו את הילדים לזמן רב ויגרמו להם להנאה רבה!

 

למי זה מתאים?  מתאים לימי הולדת לילד בבית לילדים עד גיל 6  אם יש חצר גדולה או לחילופין אירועים מסובסדים מטעם העירייה לילדים בגני משחקים, רחבת מתנס"ים וכמובן גם אם החלטתם לעשות את את האירוע בשטח פתוח. 

מתנפחי ספורט

המתנפחים הללו יכולים להיות מתקני ספורט אתגרי, מתקני קליעה כדורסל, כדורגל ואפילו קירות טיפוס מאתגרים. בנוסף זירות סומו ואיגרוף וכן מגלשות מים למיניהם הנפוצות היום במתקני הספורט.

מדובר במתנפחים עם אלמנט תחרותי לכן הם תמיד יביאו איתם אנרגיות של תחרות ספורטיבית ומעורבות רגשית חיובית.

למי  זה מתאים?  מתאים לאירועי נוער למיניהם, ימי הולדת, תחרויות ספורט, ימי ספורט אתגריים וימי גיבוש. 

מתקני מים

מתקני וויפאאוט הם הלהיט של 2019 - 2018 . בין היתר ניתן להזמין מסלול וויפאאוט מאתגר הבנוי ממספר שלבים, מתקני וויפאאוט להליכה על המים (מישהו אמר ישו?) וכן מגלשות צפות ואטרקטיביות. בקיצור , מהאתגר הזה אתם כנראה תצאו רטובים ועם חוויה מדהימה!!


 

למי  זה מתאים?  מתאים לאירועי קיץ מים למיניהם, אירועי גיבוש בחוף הים, ימי הולדת וימי כיף לחיילים או עובדי חברה.

אחרי שקראתם והבנתם שישנם סוגים רבים של מתקנים מתנפחים המתאימים לסוגים שונים של אירועים כל מה שנותר לכם הוא להזמין את השירות המתאים עבורכם בהתאם למאפייני המוזמנים והלוקיישן. אנו בשוונג אירוע מתמחים בהשכרת מתנפחים לאירועים כבר מעל 20 שנה ונשמח לעזור לכם ליצור את האירוע המושלם עבורכם או עבור ילדיכם.

.